vívofit® jr. 3

Edícia GARMIN - Blue Stars / Lilac Floral / Digi Camo

vívofit® jr. 3 GARMIN

PRESKÚMAJTE SVET.

vívofit jr. 3 nie je len monitor aktivity s novým dizajnom. Je to interaktívny zážitok, pri ktorom aktivita vášho dieťaťa odomyká v aplikácii nové vzdelávacie dobrodružstvá. 

vívofit® jr. 3 ikony

Interakcia
s divmi
nášho sveta.

AKTIVITA ODOMYKÁ DOBRODRUŽSTVO
AKTIVITA ODOMYKÁ DOBRODRUŽSTVO

Vďaka vám, ako svojmu pomocníkovi na cestách bude vaše dieťa rozvíjať vzdelávacie dobrodružstvá, spoznávať známe miesta a odhaľovať záhady, ktoré budú objavovať všade od starovekého Grécka po Mount Everest.

TAP CHALLENGE HRA
TAP CHALLENGE HRA

Nielenže 60 minút dennej aktivity odomkne dobrodružstvo, čím viac aktívnych minút deti zaznamenajú, tým viac si zahrajú vyzývateľskú hru!

ZBERATEĽSKÉ KAMENE
ZBERATEĽSKÉ KAMENE

Plnenie cieľov ich dennej činnosti tiež odmeňuje vaše dieťa farebnými drahokamami. Môžu pomocou drahokamov odhaľovať obrázky v zošite, ktorý obsahuje spomienky na všetky ich dobrodružstvá.

FITNESS KARTY
FITNESS KARTY

Vďaka koučovaniu od ich spoločníkov na cestách sa vaše dieťa naučí základné pohyby z cvičebných kariet vrátane skokov,  a ďalších.

Dajte dieťaťu
na zápästie
ešte oveľa viac.

ČASOVANÉ AKTIVITY
ČASOVANÉ AKTIVITY

Nové načasované aktivity umožňujú deťom sledovať ich kroky a odhadovanú vzdialenosť počas hry v parku, pri futbalovom tréningu a oveľa viac. Uložené aktivity si môžete pozrieť neskôr v aplikácii Garmin Jr.

FAREBNÝ DISPLEJ
FAREBNÝ DISPLEJ

Aj za jasných, slnečných dní budú deti vidieť všetko na farebnom displeji. A môžete im pomôcť prispôsobiť ho zábavnými ciferníkmi.

ICE (IN CASE OF EMERGENCY / V PRÍPADE NÚDZE) MINIAPLIKÁCIA
ICE (IN CASE OF EMERGENCY / V PRÍPADE NÚDZE) MINIAPLIKÁCIA

Pripravenosť nikdy nezaškodí. Vložte núdzové kontaktné informácie dieťaťa do miniaplikácie ICE, aby boli v prípade potreby rýchlo prístupné.

Pomocná
ruka
pre rodičov.

MONITOR AKTIVITY
MONITOR AKTIVITY

S aplikáciou Garmin Jr. môžu rodičia po synchronizácii s kompatibilnými zariadeniami sledovať aktivitu, povinnosti, spánok, prácu s údajmi a ďalšie.

DOMÁCE PRÁCE  A ODMENY
DOMÁCE PRÁCE  A ODMENY

Priraďte úlohy a drobné činnosti z aplikácie a stanovte hodnotu virtuálnej mince za odmenu. Tieto mince v aplikácii si môžu vaše deti vymeniť za dohodnuté odmeny.

PRIATEĽSKÉ PRIPOMIENKY
PRIATEĽSKÉ PRIPOMIENKY

Keď priradíte úlohy a naplánujete upozornenia, nástroj na sledovanie vášho dieťaťa im to oznámi pomocou ikony, ktorá ukazuje, čo treba urobiť. Môžu byť nastavené tak, aby sa opakovali týždenne alebo dokonca denne.

KROKOVÉ VÝZVY
KROKOVÉ VÝZVY

Vďaka krokovým výzvam Toe-to-Toe ™ sa deti môžu synchronizovať s blízkymi priateľmi a súťažiť v časovaných krokových súťažiach. Rodičia sa tiež môžu zabaviť pomocou aplikácie Toe-to-Toe a kompatibilného zariadenia Garmin.

ZOSTAŇTE AKTÍVNI SPOLU
ZOSTAŇTE AKTÍVNI SPOLU

Spojte sa s priateľmi vášho dieťaťa v aplikácii Garmin Connect™ a spojte sa s ostatnými rodinami v aplikácii Garmin Jr. Spolupracujte s nimi a súťažte v týždenných krokových výzvach pre viac rodín.

REŽIM DETÍ
REŽIM DETÍ

Povoľte detský režim v aplikácii Garmin Jr., aby malo vaše dieťa obmedzený prístup k monitorovaniu a plneniu svojich domácich úloh a aby ste si mohli pozrieť najnovšiu misiu v ich dobrodružstve.

Aplikácia Garmin Connect™
Aplikácia Garmin Connect™

Zobrazte si svoje štatistiky a sledujte svoje ciele v aplikácii Garmin Connect™.

Aplikácia Garmin Jr.™
Aplikácia Garmin Jr.™

Bezplatná aplikácia ovládaná rodičmi s tématickými dobrodružstvami.

© Copyright 2020, Garmin Slovensko.