vívofit® jr. 3 – Disney

Disney The Little Mermaid /  Disney Princess 

NA AKTÍVNE DETI ČAKÁ DOBRODRUŽSTVO.

Vívofit Jr. 3 nie sú len obyčajné fitness hodinky pre deti. Je to kombinácia cvičenia a zábavy. Vlastná aktivita detí odomyká postup vo virtuálnom dobrodružstve Disneyho princezien.

ikony vivofit jr3
vívofit® jr. 3 DISNEY
DVA DIZAJNY

Nechajte deti, aby si samy vybrali spôsob, akým budú objavovať čarovné kráľovstvá. Môžu si vybrať vzhľad s Disneyho princeznami alebo malou morskou vílou. Vďaka farebnému displeju budú mať vždy po ruke všetko, čo potrebujú na objavovanie svojich snov.

SPOLOČNÍK NA CELÝ DEŇ

Odolné fitness hodinky sú vhodné aj do vody, batéria vydrží až 1 rok a nie je potrebné ju nabíjať. Remienok sa pohodlne prispôsobí aj najmenšiemu zápästiu.

Vstúpte do sveta kúziel

AKTIVITA ODOMKNE POSTUP
AKTIVITA ODOMKNE POSTUP

S vašou pomocou môžu deti objavovať nové dobrodružstvá a čarovný svet princezien Ariel, Belly, Jasmíny, Mulan a Loci.

HRA TAP CHALLENGE
HRA TAP CHALLENGE

Za 60 minút aktivity denne majú deti prístup k rôznym dobrodružstvám. Čím viac aktivít zaznamenajú, tým viac času dostanú aj na hranie časovej výzvy v aplikácii.

DRAHOKAMY
DRAHOKAMY

Deti tiež získavajú farebné drahokamy, keď splnia denné ciele aktivity. Drahokamy im umožňujú prístup do iných častí mapy - a dokonca aj do ich vlastného kráľovstva.

ŠPORTOVÉ ZAUJÍMAVOSTI
ŠPORTOVÉ ZAUJÍMAVOSTI

Aktívny život je dôležitý pre každú princeznú a každého hrdinu. Aplikácia Garmin Jr.™ motivuje deti k pohybu zábavnými informáciami, vďaka ktorým je cvičenie zaujímavejšie.

Pohyb je zábava

MERANIE POHYBOVEJ AKTIVITY
MERANIE POHYBOVEJ AKTIVITY

Pri aktivitách, ktoré sa merajú pomocou stopiek, môžu deti sledovať počet krokov počas hry v parku, futbalového tréningu atď. Uložené aktivity si môžete neskôr pozrieť v aplikácii Garmin Jr.™.

CIFERNÍKY S HRDINAMI
CIFERNÍKY S HRDINAMI

Deti si môžu svoje fitnes hodinky prispôsobiť pomocou 12 rôznych tvárí Disneyho princezien. 

NÚDZOVÝ DOPLNOK
NÚDZOVÝ DOPLNOK

Pripravenosť nikdy nezaškodí. Vložte núdzové kontaktné informácie dieťaťa do miniaplikácie ICE, aby boli v prípade potreby rýchlo prístupné.

Hrdinovia
pomáhajú rodičom

SLEDOVANIE AKTIVÍT
SLEDOVANIE AKTIVÍT

Prostredníctvom aplikácie Garmin Jr. si rodičia môžu prezerať aktivity, povinnosti, spánok a ďalšie informácie - stačí ju synchronizovať s kompatibilnými zariadeniami.

POVINNOSTI A ODMENY
POVINNOSTI A ODMENY

Prostredníctvom aplikácie môžete prideľovať povinnosti a úlohy a tiež určovať hodnotu virtuálnych mincí. Získané mince môžu deti premeniť na odmeny podľa vlastného výberu.

PRIATEĽSKÉ PRIPOMIENKY
PRIATEĽSKÉ PRIPOMIENKY

Pri zadávaní úloh a plánovaní pripomienok hodinky deťom pomocou ikony pripomenú, čo je potrebné urobiť. Môžete nastaviť týždenné alebo denné opakovanie.

KROKOVÁ VÝZVA
KROKOVÁ VÝZVA

Vo výzvach Toe-to-Toe™ môžu deti súťažiť v pretekoch s meraním času a zistiť, koľko krokov dokážu urobiť s kamarátmi, ktorí sú nablízku. Zapojiť sa môžu aj rodičia - prostredníctvom aplikácie Toe-to-Toe a kompatibilných hodiniek Garmin.

BUĎTE SPOLU V POHYBE
BUĎTE SPOLU V POHYBE

Spojte sa s priateľmi svojich detí v aplikácii Garmin Connect™ a s ostatnými rodinami v aplikácii Garmin Jr. Môžete s nimi komunikovať a súťažiť v týždenných krokových výzvach.

DETSKÝ REŽIM
DETSKÝ REŽIM

Povoľte detský režim v aplikácii Garmin Jr. Vaše deti tak budú mať obmedzený prístup k sledovaniu a odškrtávaniu svojich povinností a budú si môcť prezerať najnovšie misie vo svojich virtuálnych dobrodružstvách.

Aplikácia Garmin Connect™
Aplikácia Garmin Connect™

Zobrazte si svoje štatistiky a sledujte svoje ciele v aplikácii Garmin Connect™.

Aplikácia Garmin Jr.™
Aplikácia Garmin Jr.™

Bezplatná aplikácia ovládaná rodičmi s tématickými dobrodružstvami.

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.