vívofit® jr. 3 – Garmin

Peach Leopard / Blue Stars /  Floral Pink / Digi Camo / Black Cosmic 

OBJAVUJTE SVET.

vívofit Jr. 3 nie sú len obyčajné fitness hodinky pre deti. Je to kombinácia každodenných aktivít so zábavou. Vlastná aktivita detí odomkne postup vo virtuálnom dobrodružstve. Zábavnou metódou učenia v aplikácii sa môžu dozvedieť zaujímavé informácie o rôznych miestach na svete.

ikony vivofit jr3
vívofit® jr. 3 GARMIN
RÔZNE DIZAJNY

Umožnite deťom, aby si vybrali, ako budú objavovať svoj svet. Nechajte ich vybrať si vlastný dizajn hodiniek. Vďaka farebnému displeju budú mať deti vždy na dosah ruky všetko, čo potrebujú na svoje dobrodružstvá.

SPOLOČNÍK NA CELÝ DEŇ

Odolné fitness hodinky sú vhodné aj do vody, batéria vydrží až 1 rok a nie je potrebné ju nabíjať. Remienok sa pohodlne prispôsobí aj najmenšiemu zápästiu.

Objavte zázraky nášho sveta

AKTIVITA ODOMKNE POSTUP
AKTIVITA ODOMKNE POSTUP

S vašou pomocou môžu deti odomknúť priebeh dobrodružstva pomocou zaujímavých informácií a faktov. Nechajte ich objavovať divy sveta od starovekého Grécka až po Mount Everest.

HRA TAP CHALLENGE
HRA TAP CHALLENGE

Za 60 minút aktivity denne majú deti prístup k rôznym dobrodružstvám. Čím viac aktivít zaznamenajú, tým viac času dostanú aj na hranie časovej výzvy v aplikácii.

DRAHOKAMY
DRAHOKAMY

Deti tiež získavajú farebné drahokamy, keď splnia denné ciele aktivity. Pomocou drahokamov si môžu prezerať obrázky v zápisníku, ktorý obsahuje ich spomienky na všetky dobrodružstvá. 

FITNESS KARTY
FITNESS KARTY

Pomocou cestovných sprievodcov a tréningových kariet sa deti naučia základné cvičenia, ako je skákanie panáka, strecha alebo priťahovanie kolien k opačnému lakťu.

Pohyb je zábava

MERANIE POHYBOVEJ AKTIVITY
MERANIE POHYBOVEJ AKTIVITY

Pri aktivitách, ktoré sa merajú pomocou stopiek, môžu deti sledovať počet krokov počas hry v parku, futbalového tréningu atď. Uložené aktivity si môžete neskôr pozrieť v aplikácii Garmin Jr.™.

CIFERNÍKY S HRDINAMI
CIFERNÍKY S HRDINAMI

Deti si môžu svoje fitnes hodinky prispôsobiť pomocou zábavných ciferníkov.

NÚDZOVÝ DOPLNOK
NÚDZOVÝ DOPLNOK

Pripravenosť nikdy nezaškodí. Vložte núdzové kontaktné informácie dieťaťa do miniaplikácie ICE, aby boli v prípade potreby rýchlo prístupné.

Hrdinovia
pomáhajú rodičom

SLEDOVANIE AKTIVÍT
SLEDOVANIE AKTIVÍT

Prostredníctvom aplikácie Garmin Jr. si rodičia môžu prezerať aktivity, povinnosti, spánok a ďalšie informácie - stačí ju synchronizovať s kompatibilnými zariadeniami.

POVINNOSTI A ODMENY
POVINNOSTI A ODMENY

Prostredníctvom aplikácie môžete prideľovať povinnosti a úlohy a tiež určovať hodnotu virtuálnych mincí. Získané mince môžu deti premeniť na odmeny podľa vlastného výberu.

PRIATEĽSKÉ PRIPOMIENKY
PRIATEĽSKÉ PRIPOMIENKY

Pri zadávaní úloh a plánovaní pripomienok hodinky deťom pomocou ikony pripomenú, čo je potrebné urobiť. Môžete nastaviť týždenné alebo denné opakovanie.

KROKOVÁ VÝZVA
KROKOVÁ VÝZVA

Vo výzvach Toe-to-Toe™ môžu deti súťažiť v pretekoch s meraním času a zistiť, koľko krokov dokážu urobiť s kamarátmi, ktorí sú nablízku. Zapojiť sa môžu aj rodičia - prostredníctvom aplikácie Toe-to-Toe a kompatibilných hodiniek Garmin.

BUĎTE SPOLU V POHYBE
BUĎTE SPOLU V POHYBE

Spojte sa s priateľmi svojich detí v aplikácii Garmin Connect™ a s ostatnými rodinami v aplikácii Garmin Jr. Môžete s nimi komunikovať a súťažiť v týždenných krokových výzvach.

DETSKÝ REŽIM
DETSKÝ REŽIM

Povoľte detský režim v aplikácii Garmin Jr. Vaše deti tak budú mať obmedzený prístup k sledovaniu a odškrtávaniu svojich povinností a budú si môcť prezerať najnovšie misie vo svojich virtuálnych dobrodružstvách.

Aplikácia Garmin Connect™
Aplikácia Garmin Connect™

Zobrazte si svoje štatistiky a sledujte svoje ciele v aplikácii Garmin Connect™.

Aplikácia Garmin Jr.™
Aplikácia Garmin Jr.™

Bezplatná aplikácia ovládaná rodičmi s tématickými dobrodružstvami.

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.